kontakt@akademialiderow.edu.pl 519793767

Struktura i Cel Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów

O AKADEMII

Zajęcia Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów prowadzone są przez praktyków z renomowanych organizacji pozarządowych, trenerów z czołowych firm sektora Public Relations, a także doświadczonych naukowców z Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Queen Mary w Londynie. Na koniec kursów głównych (GLA, On-line oraz wystąpień publicznych) organizowane są egzaminy, na podstawie których przyznawane są certyfikaty oraz nagrody. Dodajmy, że jest o co walczyć, bo z Polsko-Amerykańską Akademią Liderów można wyjechać na konferencję, staż albo szkolenie zagraniczne!

W skład programu Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów wchodzą cztery segmenty:

Kurs GLA jest naszym najnowszym kursem, który powstał we współpracy z amerykańską organizacją Americans for Prosperity.
Naszym celem jest wzmacnianie społeczeństwa obywatelskiego poprzez kreowanie liderów, którzy posiadają wiedzę na temat strategii zarządzania oraz metod działań oddolnych, które mają im pomóc w promowaniu wartości takich jak wolność osobista i gospodarcza. Kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla osób zainteresowanych działalnością pozarządową lub polityczną.

Cena: 350zł
Miejsce: Warszawa
Data: 12-13 maja
Kurs ten od 5 edycji cieszy się dużą popularnością i stał się jednym z fundamentów naszej Akademii. Kurs Wystąpień Publicznych jest świetnym uzupełnieniem nawet dla osób, które są już doświadczonymi liderami.

Jeżeli uważasz, że brakuje Ci umiejętności miękkich, chcesz się uczyć przemawiania publicznego oraz sztuki autoprezentacji, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Cena: 350zł
Miejsce: Kraków
Data: 5-6 maja
Kurs On-line jest naszym flagowym kursem, który prowadzimy od początku istnienia Akademii. Jest to bardzo duża dawka wiedzy bowiem uczestnicy muszą się zapoznać z ponad 15 wykładami, a przyswojoną wiedzę wykorzystać na końcowych egzaminach. Wykłady są podzielone na 3 segmenty:
- Ekonomię
- Politykę
- Etykę

Każdy z nich prowadzony jest przez najlepszych polskich wykładowców i specjalistów swoich dziedzin.

Jeżeli czujesz, że brakuje Ci wiedzy lub szukasz nowych argumentów do dyskusji na temat ekonomii, polityki czy etyki, to z pewnością powinieneś rozważyć udział w naszym kursie. :)

Cena: 200zł
Miejsce: Platforma Online
Data: 30 kwietnia - 4 czerwca
Fakultety to kursy, które w przeszłości były realizowane na akademii, a obecnie pełnią rolę uzupełnienia wiedzy. Nie są z nimi związane żadne egzaminy, więc jest to dobra alternatywa dla osób, które nie są zainteresowane nagrodami czy certyfikatem, ale zwykłym nabywaniem wiedzy.

Fakultety dostępne są aż w 5 tematach:
- Ekonomia dla Zielonych
- Ekonomia dla Zaawansowanych
- Prawo dla Zielonych
- Finanse dla Zielonych
- Przewodnik po Kampaniach Samorządowych

Cena: 40zł za fakultet
Miejsce: Platforma Online
Data: 30 kwietnia do 30 czerwca
CEL PROJEKTU

Głównym przesłaniem Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów jest wykształcenie nowej generacji liderów: przyszłych dziennikarzy, polityków, osób zaangażowanych w sektor pozarządowy, którzy zmienią oblicze polskiego życia publicznego. Akademia Liderów wychodzi naprzeciw problemowi, który obserwujemy obecnie: młodemu pokoleniu działaczy społecznych i politycznych brakuje umiejętności i wiedzy, by móc w pełni samodzielnie i aktywnie działać. Polsko-Amerykańska Akademia Liderów ma na celu to zmienić, wprowadzając solidnie wyedukowanych absolwentów na „rynek” społeczno-polityczny i dzięki temu pozytywnie wpłynąć na jakość polskiego życia publicznego. Organizatorzy przyznają, że idee ograniczonego rządu, wolności gospodarczej i odpowiedzialności za własny los, tworzą fundamenty, wokół których koncentrować się będzie program Akademii.


Napisz do nas


Facebook Fanpage