kontakt@akademialiderow.edu.pl 513 013 070

  • Rzetelna wiedza

   Rzetelna wiedza i umiejętności przekazywane przez ekspertów: Patryk Hałaczkiewicz (szef sztabu Pawła Kukiza), Piotr Szefer (Spiker Reprezentacji Polski w piłce nożnej) czy dr Marcin Chmielowski (doktor filozofii, gwiazda polskiego ruchu wolnościowego)

    

  • Atrakcyjne nagrody

   Atrakcyjne nagrody – wielomiesięczne, opłacone wyjazdy zagraniczne: 3-miesięczny staż w Leadership Institute, udział w kursie podstawowym ASBIRO czy tygodniowy staż w jednym z europejskich instytutów!

  • Niska cena

   Wszystko to w atrakcyjnej cenie – tylu korzyści za taką cenę próżno szukać gdzie indziej. Uwaga – cena promocyjna obowiązuje tylko do końca marca!

Zapisz się już teraz!

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

 

 

 

Kurs
Wystąpień Publicznych

Jeśli szukasz profesjonalnego szkolenia z zakresu sztuki przemawiania, wystąpień publicznych, autoprezentacji i retoryki – ten kurs jest właśnie dla Ciebie. W czasie dwóch weekendów zajęć uczestnicy nauczą się sztuki operowania własnym głosem i gestykulacją. Poznają tajniki podprogowego kodu komunikacyjnego, dowiedzą się jak świadomie używać mowy ciała, zdobędą umiejętności konieczne do przeprowadzenia świetnie przygotowanej mowy – nie tylko przydatnej w wystąpieniu politycznym, ale także w wykładzie akademickim, prezentacji w firmie czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
W ramach kursu przygotowaliśmy również atrakcyjne nagrody dla najlepszych – między innymi OPŁACONY wyjazd na trzymiesięczny staż do Leadership Institute w Stanach Zjednoczonych z zapewnionym zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Daty i miejsce szkolenia: Kraków, 2 zjazdy weekendowe: 8-9 kwietnia oraz 22-23 kwietnia. Pełny program  szkolenia można znaleźć TUTAJ.

Cena kursu: 449 zł

 

Kurs
On-Line oraz fakultety

Chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu Austriackiej Szkoły Ekonomii oraz etyki i filozofii wolnościowej? Dzięki temu kursowi możesz zrobić to bez wychodzenia z domu! Kurs On-Line to sprawdzona forma, która co roku przyciąga dziesiątki osób spragnionych rzetelnej i przystępnej wiedzy dotyczącej wolności. Kurs on-line to także przewodnik po gospodarce rynkowej, który ułatwi słuchaczom odnalezienie się na rynku pracy oraz prowadzenie własnego biznesu. Dla najlepszych uczestników nagrody, między innymi tygodniowy staż w jednym ze współpracujących z nami instytutów! Kurs On-Line można uzupełnić kursami fakultatywnymi, które zwiększą Twoją wiedzę dot. zarządzania finansami, prawa czy komunikacji społecznej. Ceny kursów fakultatywnych to 50 zł za moduł Ekonomia dla Zielonych oraz 40 zł za każdy pozostały.

Data: co tydzień, przez kolejnych sześć tygodni, od 7 kwietnia do 12 maja. Miejsce: przed ekranem Twojego komputera! Program kursu można znaleźć TUTAJ.

Cena kursu: 250 zł.

opinie

 

pawel-piwowarJeśli szukasz zmian w swoim życiu, PAAL jest na to idealnym sposobem! W ciągu kilku miesięcy odwiedziłem 4 państwa (w tym USA), zdobyłem wspaniałych przyjaciół, rozmawiałem z osobami z pierwszych stron gazet – wszystko dzięki udziałowi w PAAL oraz sukcesom podczas egzaminów końcowych. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu.
Paweł Piwowar

viktoriaUdział w siódmej edycji Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów był ciekawym doświadczeniem dla mnie, jako osoby zaangażowanej w środowisko organizacji pozarządowych. Dzięki uczestnictwu w kursie obywatelskim miałam możliwość poznać niesamowitych ludzi ze świata NGO z całej Polski, zdobyć nową wiedzę i doskonalić umiejętności z zakresu wystąpień publicznych. Efektem kursu był także wyjazd na trzytygodniowy staż wakacyjny do Institute of Economic Affairs w Londynie, jednego z największych i najważniejszych think tanków wolnorynkowych na świecie.

Wiktoria Nycz

 

paal-acton

Wyjazdy Zagraniczne

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów ceni sobie ambitnych, uzdolnionych i pracowitych. Jeśli jesteś taką osobą, to na pewno sprostasz wyzwaniu na egzaminie końcowym i już w przyszłym roku pojedziesz na 3-miesięczny staż lub kilkudniowe konferencje do USA. To jednak tylko część nagród, jakie przygotowaliśmy dla najlepszych! W naszej ofercie znajdują się także wyjazdy do Rumunii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, udział w kursie podstawowym ASBIRO, staż w Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości oraz seria nagród dodatkowych!

Pełna lista nagród dostępna jest TUTAJ.

Networking

Uczestnicy naszych kursów to istne crème de la crème polskiego społeczeństwa! Polsko-Amerykańska Akademia Liderów rokrocznie przyciąga osoby ambitne i pełne wysokich aspiracji! Czujesz, że czegoś Ci w życiu brakuje? Boisz się, że masz mało doświadczenia? Nasze kursy to najlepsza okazja do jego zdobycia! Nasza ekipa potwierdza: uczestnicy PAAL kwitną na naszych własnych oczach! Gwarantujemy Ci spędzenie czasu w gronie pomocnych i ciekawych osób, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem rad, pomocy i potencjalnych kontaktów zawodowych! Więc nie martw się o nic, podejmij wyzwanie i zapisz się już dziś!

Doświadczona kadra

W Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów uczą tylko fachowcy. Każdy z naszych Wykładowców jest praktykiem w swojej dziedzinie. Wszystko po to, aby zapewnić maksymalną jakość oferowanych przez nas kursów, które od lat są gwarancją rzetelnej wiedzy. Osoba na powyższym zdjęciu to Piotr Szefer – ekspert z zakresu mowy ciała i autoprezentacji, spiker Reprezentacji Polski w piłce nożnej, od lat trener umiejętności miękkich. Całe grono naszych szkoleniowców to doświadczeni i utytułowani ludzie – zachęcamy do zapoznania się z ich sylwetkami klikając TUTAJ.

 

zapisz-sie

 

Masz pytania?

kliknij-tutaj-4