kontakt@akademialiderow.edu.pl 519793767

Korzyści z udziału w Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów

Zapisz się już teraz!

FORMULARZ REJESTRACYJNY
Z regulaminem można zapoznać się TUTAJ.
Sending

Rekrutacja trwa do 4 maja, a na Grassroots Leadership Academy do 11 maja!

Grassroots Leadership Academy

Grassroots Leadership Academy to kurs, który powstał we współpracy z amerykańską organizacją Amiercans for Prosperity. Tysiące obywateli USA, w 30 różnych Stanach zostało wyszkolonych na Grassroots Aktywistów.
Co oznacza słowo Grassroots? Jest to po protu ruch oddolny, czyli praca zwykłych obywateli, którzy razem tworzą społeczeństwo obywatelskie. W Polsce działalność ta jest bardzo słaba, bo brakuje nam liderów. Polsko-Amerykańska Akademia Liderów ma na celu wypełnić tę lukę.
W ramach kursu przygotowaliśmy również atrakcyjne nagrody dla najlepszych – między innymi OPŁACONY wyjazd na konferencję Defending the American Dream wraz z przelotem i zakwaterowaniem.

Daty i miejsce szkolenia: Warszawa, 1 zjazd weekendowy: 12-13 maja. Pełny program  szkolenia można znaleźć TUTAJ.

Cena kursu: 350zł

Kurs On-Line

Chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu Ekonomii oraz etyki i polityki? Dzięki temu Kursowi Podstawowemu możesz zrobić to bez wychodzenia z domu! Kurs On-Line to sprawdzona forma, która co roku przyciąga dziesiątki osób spragnionych rzetelnej i przystępnej wiedzy dotyczącej wolności. Kurs on-line to także przewodnik po gospodarce rynkowej, który ułatwi słuchaczom zrozumienie mechanizmów działających w naszej gospodarce. Dla najlepszych uczestników przygotowaliśmy nagrody, między innymi udział w Kursie Podstawowym ASBiRO (wartość 2300zł)!

Data: co tydzień, przez kolejnych sześć tygodni, od 30 kwietnia do 4 czerwca. Miejsce: przed ekranem Twojego komputera! Program kursu można znaleźć TUTAJ.

Cena kursu: 200 zł.


 

Kurs Wystąpień Publicznych

Polska potrzebuje przywódców, liderów i mówców. Ludzi ambitnych i świadomych, gotowych poradzić sobie z problemami, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć.
Celem podstawowym szkolenia jest zapoznanie Uczestników z różnymi modelami autoprezentacji, przemawiania, sposobów gestykulacji, metod operowania głosem. Przybliżenie im świadomych i podświadomych płaszczyzn komunikacyjnych i marketingowych. Rozbudzamy świadomość w kreowaniu rzeczywistości i uczymy, jak tą rzeczywistość można tworzyć.

Daty i miejsce szkolenia: Kraków, 1 zjazd weekendowy: 5 -6 maja. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Cena kursu: 350zł

Fakultety

Fakultety to 6-tygodniowe kursy, które uzupełnią Twoją wiedzę. Wykłady prowadzone są przez specjalistów – pracowników naukowych, ekspertów organizacji pozarządowych oraz doświadczonych praktyków. Fakultety udostępniane są online na platformie e-learningowej i dostępne nieprzerwanie przez 2 miesiące. Za udział nie przyznajemy certyfikatów, nie organizujemy także egzaminów ani specjalnych nagród. Są to kursy dodatkowe dla osób głodnych wiedzy. Tematy kursów to: Ekonomia dla Zielonych, Ekonomia dla Zaawansowanych, Prawo dla Zielonych, Finanse dla Zielonych oraz Przewodnik po Kampaniach Samorządowych.

Data: od 30 kwietnia do 30 czerwca. Miejsce: przed ekranem Twojego komputera! Program kursów można znaleźć TUTAJ.

Cena kursu: 40zł za moduł.

opinie

 

pawel-piwowarJeśli szukasz zmian w swoim życiu, PAAL jest na to idealnym sposobem! W ciągu kilku miesięcy odwiedziłem 4 państwa (w tym USA), zdobyłem wspaniałych przyjaciół, rozmawiałem z osobami z pierwszych stron gazet – wszystko dzięki udziałowi w PAAL oraz sukcesom podczas egzaminów końcowych. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu.
Paweł Piwowar

viktoriaUdział w siódmej edycji Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów był ciekawym doświadczeniem dla mnie, jako osoby zaangażowanej w środowisko organizacji pozarządowych. Dzięki uczestnictwu w kursie obywatelskim miałam możliwość poznać niesamowitych ludzi ze świata NGO z całej Polski, zdobyć nową wiedzę i doskonalić umiejętności z zakresu wystąpień publicznych. Efektem kursu był także wyjazd na trzytygodniowy staż wakacyjny do Institute of Economic Affairs w Londynie, jednego z największych i najważniejszych think tanków wolnorynkowych na świecie.

Wiktoria Nycz

 

paal-acton

Wyjazdy Zagraniczne

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów ceni sobie ambitnych, uzdolnionych i pracowitych. Jeśli jesteś taką osobą, to na pewno sprostasz wyzwaniu na egzaminie końcowym i już w przyszłym roku pojedziesz na kilkudniowe konferencje do USA. To jednak tylko część nagród, jakie przygotowaliśmy dla najlepszych! W naszej ofercie znajdują się także wyjazdy do Anglii czy Grecji, udział w kursie podstawowym ASBIRO oraz seria nagród dodatkowych!

Pełna lista nagród dostępna jest TUTAJ.

Networking

Uczestnicy naszych kursów to istne crème de la crème polskiego społeczeństwa! Polsko-Amerykańska Akademia Liderów rokrocznie przyciąga osoby ambitne i pełne wysokich aspiracji! Czujesz, że czegoś Ci w życiu brakuje? Boisz się, że masz mało doświadczenia? Nasze kursy to najlepsza okazja do jego zdobycia! Nasza ekipa potwierdza: uczestnicy PAAL kwitną na naszych własnych oczach! Gwarantujemy Ci spędzenie czasu w gronie pomocnych i ciekawych osób, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem rad, pomocy i potencjalnych kontaktów zawodowych! Więc nie martw się o nic, podejmij wyzwanie i zapisz się już dziś!

Doświadczona kadra

W Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów uczą tylko fachowcy. Każdy z naszych Wykładowców jest praktykiem w swojej dziedzinie. Wszystko po to, aby zapewnić maksymalną jakość oferowanych przez nas kursów, które od lat są gwarancją rzetelnej wiedzy. Osoba na powyższym zdjęciu to Piotr Szefer – ekspert z zakresu mowy ciała i autoprezentacji, spiker Reprezentacji Polski w piłce nożnej, od lat trener umiejętności miękkich. Całe grono naszych szkoleniowców to doświadczeni i utytułowani ludzie – zachęcamy do zapoznania się z ich sylwetkami klikając TUTAJ.

 

zapisz-sie

 

Masz pytania?

kliknij-tutaj-4