kontakt@akademialiderow.edu.pl 519793767

  • Rzetelna wiedza

   Rzetelna wiedza i umiejętności przekazywane przez naukowców i ekspertów: dra Jakuba Bożydara Wiśniewskiego (specjalista Instytutu Misesa), dra Marcina Chmielowskiego (doktor filozofii, wice prezes Fundacji WiP), dra hab. Dariusza Jurusia (wykładowca, dr hab filozofii polityki) czy Tomasza Pułróla (Prezes Stowarzyszenia KoLiber, prawnik)

    

  • Atrakcyjne nagrody

   Atrakcyjne nagrody – wyjazd na konferencję do Stanów Zjednoczonych, udział w kursie podstawowym ASBIRO, a także staże we współpracujących z nami zagranicznymi organizacjami

  • Niska cena

   Wszystko to w atrakcyjnej cenie – łącz kursy by zapłacić jeszcze mniej!

Zapisz się już teraz!

FORMULARZ REJESTRACYJNY
Z regulaminem można zapoznać się TUTAJ.
Sending

Rekrutacja trwa do 22 listopada!

 

 

 

Grassroots Leadership Academy

Grassroots Leadership Academy to kurs, który powstał we współpracy z amerykańską organizacją Amiercans for Prosperity. Tysiące obywateli USA, w 30 różnych Stanach zostało wyszkolonych na Grassroots Aktywistów.
Co oznacza słowo Grassroots? Jest to po protu ruch oddolny, czyli praca zwykłych obywateli, którzy razem tworzą społeczeństwo obywatelskie. W Polsce działalność ta jest bardzo słaba, bo brakuje nam liderów. Polsko-Amerykańska Akademia Liderów ma na celu wypełnić tę lukę. Chcemy kreować przywódców, którzy pomogą nam w promowaniu idei ograniczonego rządu, wolności osobistej oraz wolności gospodarczej.
W ramach kursu przygotowaliśmy również atrakcyjne nagrody dla najlepszych – między innymi OPŁACONY wyjazd na konferencję Defending the American Dream wraz z przelotem i zakwaterowaniem.

Daty i miejsce szkolenia: Warszawa, 2 zjazdy weekendowe: 25-26 listopada 10 grudnia. Pełny program  szkolenia można znaleźć TUTAJ.

Cena kursu: 350zł

 

Kurs
On-Line oraz fakultety

Chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu Ekonomii oraz etyki i polityki? Dzięki temu Kursowi Podstawowemu możesz zrobić to bez wychodzenia z domu! Kurs On-Line to sprawdzona forma, która co roku przyciąga dziesiątki osób spragnionych rzetelnej i przystępnej wiedzy dotyczącej wolności. Kurs on-line to także przewodnik po gospodarce rynkowej, który ułatwi słuchaczom zrozumienie mechanizmów działających w naszej gospodarce. Dla najlepszych uczestników przygotowaliśmy nagrody, między innymi wyjazd na konferencję FEECON 2017 do Atlanty! Kurs On-Line można uzupełnić kursami fakultatywnymi, które zwiększą Twoją wiedzę dot. zarządzania finansami, prawa czy komunikacji społecznej. Ceny kursów fakultatywnych to 40 zł za każdy moduł.

Data: co tydzień, przez kolejnych sześć tygodni (z wyjątkiem 25 grudnia), od 27 listopada do 8 stycznia. Miejsce: przed ekranem Twojego komputera! Program kursu można znaleźć TUTAJ.

Cena kursu: 200 zł.

opinie

 

pawel-piwowarJeśli szukasz zmian w swoim życiu, PAAL jest na to idealnym sposobem! W ciągu kilku miesięcy odwiedziłem 4 państwa (w tym USA), zdobyłem wspaniałych przyjaciół, rozmawiałem z osobami z pierwszych stron gazet – wszystko dzięki udziałowi w PAAL oraz sukcesom podczas egzaminów końcowych. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu.
Paweł Piwowar

viktoriaUdział w siódmej edycji Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów był ciekawym doświadczeniem dla mnie, jako osoby zaangażowanej w środowisko organizacji pozarządowych. Dzięki uczestnictwu w kursie obywatelskim miałam możliwość poznać niesamowitych ludzi ze świata NGO z całej Polski, zdobyć nową wiedzę i doskonalić umiejętności z zakresu wystąpień publicznych. Efektem kursu był także wyjazd na trzytygodniowy staż wakacyjny do Institute of Economic Affairs w Londynie, jednego z największych i najważniejszych think tanków wolnorynkowych na świecie.

Wiktoria Nycz

 

paal-acton

Wyjazdy Zagraniczne

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów ceni sobie ambitnych, uzdolnionych i pracowitych. Jeśli jesteś taką osobą, to na pewno sprostasz wyzwaniu na egzaminie końcowym i już w przyszłym roku pojedziesz na kilkudniowe konferencje do USA. To jednak tylko część nagród, jakie przygotowaliśmy dla najlepszych! W naszej ofercie znajdują się także wyjazdy do Anglii czy Grecji, udział w kursie podstawowym ASBIRO oraz seria nagród dodatkowych!

Pełna lista nagród dostępna jest TUTAJ.

Networking

Uczestnicy naszych kursów to istne crème de la crème polskiego społeczeństwa! Polsko-Amerykańska Akademia Liderów rokrocznie przyciąga osoby ambitne i pełne wysokich aspiracji! Czujesz, że czegoś Ci w życiu brakuje? Boisz się, że masz mało doświadczenia? Nasze kursy to najlepsza okazja do jego zdobycia! Nasza ekipa potwierdza: uczestnicy PAAL kwitną na naszych własnych oczach! Gwarantujemy Ci spędzenie czasu w gronie pomocnych i ciekawych osób, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem rad, pomocy i potencjalnych kontaktów zawodowych! Więc nie martw się o nic, podejmij wyzwanie i zapisz się już dziś!

Doświadczona kadra

W Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów uczą tylko fachowcy. Każdy z naszych Wykładowców jest praktykiem w swojej dziedzinie. Wszystko po to, aby zapewnić maksymalną jakość oferowanych przez nas kursów, które od lat są gwarancją rzetelnej wiedzy. Osoba na powyższym zdjęciu to Piotr Szefer – ekspert z zakresu mowy ciała i autoprezentacji, spiker Reprezentacji Polski w piłce nożnej, od lat trener umiejętności miękkich. Całe grono naszych szkoleniowców to doświadczeni i utytułowani ludzie – zachęcamy do zapoznania się z ich sylwetkami klikając TUTAJ.

 

zapisz-sie

 

Masz pytania?

kliknij-tutaj-4