kontakt@akademialiderow.edu.pl 519793767

Program kursu „Ekonomia dla zielonych” jest dedykowany wszystkim chcącym zgłębić podstawy ekonomii, w szczególności uczniom szkół średnich i studentom. Został stworzony biorąc pod uwagę szczególną wartość czasu młodych ludzi. W związku z tym nie wymaga czasochłonnego i bezrefleksyjnego uczenia się na pamięć wyszukanych terminów i skomplikowanych wzorów. Nasi słuchacze będą mieli szansę samodzielnie dostrzec podstawowe zasady i zależności, które nadają kierunek rozwojowi ludzkości. Wiedza ta pomoże im w wielu aspektach życia, ułatwi rozumienie ekonomicznych tekstów, będzie pomocna w dyskusjach, a także zachęci do samodzielnej i krytycznej oceny rzeczywistości. Spojrzymy na ekonomię z innej perspektywy prezentując w przystępny sposób obraz wolny od mitów i stereotypów.

„Ekonomia dla zielonych” jest oparta na zasadach wolnych od z góry narzuconego „jedynego i słusznego” wzoru. Zapraszamy naszych uczestników do niczym nieskrępowanej wymiany poglądów. Wierzymy, że różnorodność i unikalność jest czymś najcenniejszym. Wykorzystywane przez nas rozwiązania umożliwiają kontakt i nawiązywanie znajomości ze wszystkimi uczestnikami programu.

Oferujemy interaktywny kurs ekonomii dla mających z nią styczność po raz pierwszy. Kurs jest podzielony na 4 sesje odbywające się w formie nagrań video. Zajęcia poprowadzi Marcin Chmielowski.

 

Kurs „Ekonomia dla zielonych” bazuje na licencji Lithuanian Free Market Institute