kontakt@akademialiderow.edu.pl 519793767

Struktura i Cel Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów

O AKADEMII

Zajęcia Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów prowadzone są przez praktyków z renomowanych organizacji pozarządowych, trenerów z czołowych firm sektora Public Relations, a także doświadczonych naukowców z Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Queen Mary w Londynie. Na koniec kursów głównych (GLA, On-line oraz wystąpień publicznych) organizowane są egzaminy, na podstawie których przyznawane są certyfikaty oraz nagrody. Dodajmy, że jest o co walczyć, bo z Polsko-Amerykańską Akademią Liderów można wyjechać na konferencję, staż albo szkolenie zagraniczne!

W skład programu Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów wchodzą trzy segmenty:

Kurs GLA jest naszym najnowszym kursem, który powstał we współpracy z amerykańską organizacją Amiercans for Prosperity. Jakość GLA sygnowana jest przez jedną z największych organizacji w Stanach Zjednoczonych i każdy z uczestników naszego kursu, który zda egzaminy, otrzyma stosowny certyfikat.

Naszym celem jest wzmacnianie społeczeństwa obywatelskiego poprzez kreowanie liderów, którzy posiadają wiedzę na temat strategii zarządzania oraz metod działań oddolnych, które mają im pomóc w promowaniu wartości takich jak wolność osobista i gospodarcza.

Americans for Prosperity wyszkoliło już tysiące obywateli w ponad 30 Stanach. Możesz do nich dołączyć już dziś zapisując się na nasz kurs. GET CERTIFIED!
Kurs ten od 4 edycji cieszy się dużą popularnością i stał się jednym z fundamentów naszej Akademii. Kurs Wystąpień Publicznych jest świetnym uzupełnieniem nawet dla osób, które są już doświadczonymi liderami.

Jeżeli uważasz, że brakuje Ci umiejętności miękkich, chcesz się uczyć przemawiania publicznego oraz sztuki autoprezentacji, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!
Kurs On-line jest naszym flagowym kursem, który prowadzimy od początku istnienia Akademii. Jest to bardzo duża dawka wiedzy bowiem uczestnicy muszą się zapoznać z ponad 15 wykładami, a przyswojoną wiedzę wykorzystać na końcowych egzaminach. Wykłady są podzielone na 3 segmenty:
- Ekonomię
- Politykę
- Etykę

Każdy z nich prowadzony jest przez najlepszych polskich wykładowców i specjalistów swoich dziedzin.

Jeżeli czujesz, że brakuje Ci wiedzy lub szukasz nowych argumentów do dyskusji na temat ekonomii, polityki czy etyki, to z pewnością powinieneś rozważyć udział w naszym kursie. :)
Fakultety to kursy, które w przeszłości były realizowane na akademii, a obecnie pełnią rolę uzupełnienia wiedzy. Nie są z nimi związane żadne egzaminy, więc jest to dobra alternatywa dla osób, które nie są zainteresowane nagrodami czy certyfikatem, ale zwykym nabywaniem wiedzy.

Fakultety dostępne są aż w 6 tematach:
- Ekonomia dla Zielonych
- Ekonomia dla Zaawansowanych
- Prawo dla Zielonych
- Finanse dla Zielonych
- Komunikacja Społeczna
- Przewodnik po Kampaniach Samorządowych
CEL PROJEKTU

Głównym przesłaniem Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów jest wykształcenie nowej generacji liderów: przyszłych dziennikarzy, polityków, osób zaangażowanych w sektor pozarządowy, którzy zmienią oblicze polskiego życia publicznego. Akademia Liderów wychodzi naprzeciw problemowi, który obserwujemy obecnie: młodemu pokoleniu działaczy społecznych i politycznych brakuje umiejętności i wiedzy, by móc w pełni samodzielnie i aktywnie działać. Polsko-Amerykańska Akademia Liderów ma na celu to zmienić, wprowadzając solidnie wyedukowanych absolwentów na „rynek” społeczno-polityczny i dzięki temu pozytywnie wpłynąć na jakość polskiego życia publicznego. Organizatorzy przyznają, że idee ograniczonego rządu, wolności gospodarczej i odpowiedzialności za własny los, tworzą fundamenty, wokół których koncentrować się będzie program Akademii.


Napisz do nas


Facebook Fanpage