kontakt@akademialiderow.edu.pl 519793767

Nagrody

Grassroots Leadership Academy

Kurs podstawowy On-Line

Wystąpień Publicznych

1 miejsce: Wyjazd konferencję Defending The American Dream Summit w Stanach Zjednoczonych (pokryte koszy lotu, zakwaterowania oraz opłaty za konferenćję)

2 miejsce: Wyjazd konferencję Defending The American Dream Summit w Stanach Zjednoczonych (pokryte koszy lotu, zakwaterowania oraz opłaty za konferenćję)

3 miejsce: Wyjazd na konferencję FEECON 2018 w Stanach Zjednoczonych (pokryte koszy lotu, zakwaterowania oraz opłaty za konferenćję)

1 miejsce: Wyjazd na konferencję FEECON 2018 w Stanach Zjednoczonych (pokryte koszy lotu, zakwaterowania oraz opłaty za konferenćję)

2 miejsce: Wyjazd na konferencję FEECON 2018 w Stanach Zjednoczonych (pokryte koszy lotu, zakwaterowania oraz opłaty za konferenćję)

3 miejsce: Bezpłatny udział w Kursie Podstawowym ASBIRO

1 miejsce: Wyjazd na konferencję FEECON 2018 w Stanach Zjednoczonych (pokryte koszy lotu, zakwaterowania oraz opłaty za konferenćję)

2 miejsce: Wyjazd na konferencję THINK w Londynie (pokryte koszty udziału)

3 miejsce: Wyjazd na konferencję THINK w Londynie (pokryte koszty udziału)Nie dostałeś się do pierwszej trójki? Nic straconego! Osoby z wyróżnieniem mogą skorzystać z innych korzyści, które daje Akademia. Na przestrzeni lat rozwinęliśmy wiele zagranicznych kontaktów. Dzięki naszej rekomendacji dostaniesz się na staż w takich instytucjach jak:

1. Mackinac Center w Michigan.

2. Competitive Enterprise Institute w Waszyngtonie.

3. KEFiM w Atenach.

4. Polska Ambasada w Waszyngtonie.

5. Institute of Economic Affairs w Londynie.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś wyjechać na staż zagraniczny koniecznie się z nami skontaktuj! :)