kontakt@akademialiderow.edu.pl 519793767
Mona Lisa

Kurs Wystąpień Publicznych

Polska potrzebuje przywódców, liderów i mówców. Ludzi ambitnych i świadomych, gotowych poradzić sobie z problemami, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć.

Akademia jest adresowana nie tylko do osób z zacięciem politycznym, śledzących z zainteresowaniem wydarzenia w Polsce i na świecie. Chcemy przede wszystkim dotrzeć do osób, które zamierzają osiągnąć sukces w biznesie, nauce oraz piąć się po szczeblach własnej kariery. To takie osoby będą zmieniać przyszłość - powinni jednak wiedzieć, jak do swoich pomysłów i wizji przekonać innych.

Celem podstawowym szkolenia jest zapoznanie Uczestników z różnymi modelami autoprezentacji, przemawiania, sposobów gestykulacji, metod operowania głosem. Przybliżenie im świadomych i podświadomych płaszczyzn komunikacyjnych i marketingowych. Rozbudzamy świadomość w kreowaniu rzeczywistości i uczymy, jak tą rzeczywistość można tworzyć.

Szkolenia i warsztaty mają wymiar praktyczny, a dzięki bieżącej rejestracji postępów Uczestników, każdy Kursant, po zakończeniu szkolenia, będzie mógł samemu podnosić swoje umiejętności.

Więcej informacji na temat programu dodamy już wkrótce!

Egzamin i nagrody:

Dla naszych najlepszych uczestników przewidujemy wyjątkowe nagrody np. bezpłatny udział w Kursie Podstawowym ASBiRO o wartości 2300zł! Forma egzaminu zostanie ogłoszona przed rozpoczęciem kursu. Aktywność podczas kursu będzie premiowana dodatkowymi punktami, doliczanymi do ostatecznego wyniku Egzaminu.


Szczegóły oferty i cena:

Cena udziału w Kursie Wystąpień Publicznych wynosi 350zł.

Kwota zawiera: udział w dwudniowym spotkaniu szkoleniowym, przerwy kawowe i materiały szkoleniowe.

Miejsce szkoleń:

Kraków

Daty spotkań:

5/6 maja

Dokładny harmonogram będzie udostępniony niedługo