kontakt@akademialiderow.edu.pl 519793767

Aktualności PAAL

10 months ago
Zdjęcia z posta użytkownika Polsko-Amerykańska Akademia Liderów

W ten weekend trenowaliśmy trzecią grupę Grassroots Leadership Academy. Jedną z aktywności jest tzw. trading game, która pokazuje jakie są rezultaty wolnego handlu.

Cieszymy się, że nasz amerykański projekt się rozwija i mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się poprowadzić kolejny level GLA. :)

10 months ago

🗓️ Kurs Wystąpień Publicznych już za nami, ale do 11 maja można się jeszcze zapisywać na Grassroots Leadership Academy!

👥 Grassroots Leadership Academy to kurs, który powstał we współpracy z amerykańską organizacją Amiercans for Prosperity. Tysiące obywateli USA, w 30 różnych Stanach zostało wyszkolonych na Grassroots Aktywistów.
Teraz czas na Nas!

Sprawdź czego ... See more

10 months ago
Economicus 2018: Oto najlepsze polskie książki ekonomiczne tego roku

📗 Portal Forsal.pl opublikował nominacje do Economicusa 2018. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, wśród wybranych książek znalazły się tytuły, które sami byśmy wszystkim polecili:

- Stefan Sękowski, „Żadna zmiana. O niemocy polskiej klasy politycznej po 1989 roku”.
Arkadiusz Sieroń, „Efekt Cantillona. Czyli dlaczego pieniądz ma znaczenie?”.
- Marcin Mrowiec, „Austriacka ... See more

Economicus 2018, ósma edycja konkursu dla najlepszych książek ekonomiczno-biznesowych na naszym rynku wydawniczym, zmierza w kierunku rozstrzygnięcia. Oto dziesiątka naszym zdaniem najlepszych publikacji nominowanych w kategorii książka promująca wiedzę ekonomiczną napisana przez polskiego...

10 months ago
Zdjęcia na osi czasu

Część naszego zespołu pracuje obecnie nad Kursem Wystąpień w Krakowie, by druga część mogła wziąć wreszcie dzień wolnego. Przyjemne łączymy oczywiscie z pożytecznym - jak na załączonym zdjęciu. ;)

10 months ago

Dziś ruszyliśmy z Kursem Wystąpień Publicznych. Uczestnicy wysłuchują teorii, by za chwilę wcielić ją w życie podczas warsztatów.

Pożytecznie spędzona końcówka majówki. :)

10 months ago
Do Your Homework: Why Data Is Important and Where to Get It - Grassroots Leadership Academy

Oddolna działalność wolnościowa typu grassroots to dziś nie tylko budowanie relacji i wspólne walczenie o idee – lecz także skuteczne korzystanie z social media, nowych źródeł informacji i najnowszych zdobyczy technologii. W jaki sposób użyć tych elementów w pracy na rzecz wolności? Zapisz się na kurs
Grassroots Leadership Academy, aby się tego dowiedzieć! ... See more

In past generations, grassroots activism was based on guts, hunches and instinct. The best guess based on personal experience won the day. Thankfully, today there’s a wealth of information out there for grassroots activists. It’s easily accessible online, and much of it is free!

10 months ago
Młodzież kontra 638: dr Marcin Chmielowski i Alfred Bujara 28.04.2018

Jeden z naszych wykładowców, dr Marcin Chmielowski, był głównym gościem w programie Młodzież Kontra. Zachęcamy wszystkich do oglądania. :)

10 months ago

✅ W ostatnich dniach obserwujemy bardzo wzmożone zapisy. Mamy niespodziankę dla zapominalskich i trochę spóźnionych - przedłużamy rekrutację!

Na Kurs Wystąpień Publicznych oraz Kurs Online możecie się jeszcze zapisać do 4 maja. Na Grassroots Leadership Academy aż do 11 maja.

Do zobaczenia już wkrótce!

www.akademialiderow.edu.pl/rekrutacja

11 months ago
Łukasz Warzecha: PiS, czyli Populizm i Socjalizm

W oko wpadł nam bardzo ciekawy artykuł. Łukarz Warzecha analizuje działania Premiera Morawieckiego. Zgadzacie się z nim? :)

Nazwę „PiS” trzeba rozszyfrować na nowo: Populizm i Socjalizm. Jeśli ktoś uważał, że część propozycji z niedawnej konwencji partii Jarosława Kaczyńskiego była populistyczna, to po dzisiejszej deklaracji

11 months ago
Fundacja FOR (Forum Obywatelskiego Rozwoju)

💭 Zastanawialiście się kiedyś ile kosztuje Nas utrzymanie państwa? Fundacja FOR (Forum Obywatelskiego Rozwoju) właśnie podliczyła Nasz rachunek.

👍 Czy potrzebujecie więcej powodów by zacząć działać? My działamy już teraz, dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszej Akademii - by jeszcze skuteczniej walczyć o wolność w Polsce.
www.akademialiderow.edu.pl/rekrutacja

Już jest! #RachunekodPaństwa za 2017 rok. Czy wiecie, na co państwo wydaje Wasze #podatki?

Omówienie Rachunku od Państwa: https://for.org.pl/pl/a/5972,komunikat-9/2018-rachunek-od-panstwa-za-2017-rok

➡️ Rachunek do pobrania: https://for.org.pl/pl/d/3938cefed6cba460921fa8434564b529

« 2 of 12 »

Napisz do nas


Facebook Fanpage