kontakt@akademialiderow.edu.pl 519793767
Comment are off

Startuje IX edycja Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów!

akademia

IX edycja Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów to nowe, jeszcze lepiej przygotowane kursy! Już dziś zapraszamy do zapisów na 3 odrębne segmenty:

  • Kurs Podstawowy Online: przygotowany dla osób głodnych wiedzy z zakresu teorii ekonomii, polityki oraz etyki. Zajęcia prowadzone są online za pośrednictwem platformy e-learningowej.
  • Kurs Samorządowy: przeznaczony dla osób zainteresowanych polityką oraz działalnością samorządową. Na dwóch zjazdach dowiesz się jak budować swoją markę, jak skutecznie działać poprzez perswazję oraz jak zorganizować sztab i poprowadzić kampanię wyborczą.
  • Kurs Przywództwa i Retoryki: zajmujący się różnymi modelami przywództwa, strategii i technik negocjacyjnych, umiejętnościami udzielania wywiadów oraz wystąpień przed kamerą. Zaplanowane 3 zjazdy to potężna dawna praktycznych ćwiczeń! Dla ambitnych przygotowane zostało także 5 fakultetów: Prawo dla Zielonych, Finanse dla Zielonych, Ekonomia dla Zielonych, Ekonomia dla Zaawansowanych, Komunikacja Społeczna. Wszystkich zachęcamy do zapoznania się z programem poszczególnych kursów oraz do zapisów w zakładce rekrutacja. Przypominamy, że najlepsi absolwenci otrzymają nie tylko certyfikaty, ale także staże w prestiżowych think tankach oraz wyjazdy na zagraniczne konferencje i seminaria.